معرفی نرم افزار تست آیین نامه رانندگی:

نرم افزار آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کاملا شبیه آزمون آیین نامه رانندگی سایت آزمون آنلاین راهنمایی و رانندگی ایرانیان می باشد با این تفاوت شما به صورت آفلاین بدون نیاز به اینترنت می توانید تمامی آزمون ها را تست بزنید که شامل کلیه نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد که در غالب ۱۲ آزمون مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی ۱۸ آزمون اصلی آیین نامه رانندگی  گرد آوری شده است که اگر کل این آزمون را فرا بگیرید دیگر مشکلی در آیین نامه ندارید و همیشه قبول می شوید . تمامی آزمون ها بر اساس کتاب جدید آیین نامه راهنمایی و رانندگی تهیه و تنظیم شده است.

**قبولی بار اول ** با استفاده از آزمون های این برنامه 

 آزمون اولیه از سال های مختلف : 

- نزدیک به 1500 سوال از آزمون های سال های مختلف جهت آشنایی با انواع سوالات در قالب آزمون های 30 سواله

تیم طراحی نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی ایرانیان ( تست درایو) بنا به درخواست کاربران محترم اقدام به طراحی نرم افزار آیین نامه رانندگی نسخه اندروید نموده است ،فعلا اپلیکیشن سوالات آزمون آیین نامه رانندگی در نسخه بتا ارائه شده و دارای مشکلاتی است در حال حاضر در حال برطرف کردن مشکلات نرم افزار هستیم لطفا در صورتی که نرم افزار رضایت شما جلب نمیکند از آزمون های آنلاین سایت استفاده نمائید.

«این برنامه توسط برنامه نویس بفروش میرسد و زیرا این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد به همین دلیل رایگان نمیباشد»
قیمت اصلی : ۴۵۰۰ تومان«اما توسط سایت ما و حذف واسطه ها این برنامه بصورت قیمت اصلی برنامه نویس بفروش میرسد»

«تخفیف ۹۰درصدی»

قیمت دانلود در سایت ما :2500 تومانخرید و دانلود بلافاصله و مستقیم پس از پرداخت